вивід paypal
валюти в Україні

Сервіс вигідного обміну та переведення в готівку власних коштів з PayPal в Україні
map
Як ми працюємо?
Заповнити заявку для розгляду можливості обміну
Переказ коштів згідно з інструкцією
Виплата коштів після перевірки переказу
Для швидкого обміну заповніть заявку, після успішної верифікації Вам буде надана інструкція з перекладу, як тільки буде перевірено переклад - кошти будуть надіслані за вказаними реквізитами.
ВИГІДНА КОНВЕРТАЦІЯ
Найвигідніші умови конвертації PayPal валют
ГАРАНТІЯ БЕЗПЕКИ
Безпечний обмін. Пробні платежі Понад 1700 клієнтів за 5 років
Зручність обміну
Зручні засоби отримання виведених коштів
Веленчук Сергій
Дизайнер
Працюю на заході, отримую гроші із художньої галереї. В пошуках виводу коштів уткнувшись у божевільні умови, що виносить мозок, розпливчасті відсотки від 15 до 20. я вже практично зневірився знайти що-небудь нормальне і переглядав шляхи виведення грошей у Польщі, щоб особисто їздити за готівкою туди. Але тут один із знайомих порадив звернутися в цей сервіс. Ми спробували перевести в готівку і все вийшло, швидко і без лишніх питань. рекомендую.
Олександр
Власник магазину одягу
Я займаюся продажем вишиванок, одягу з українською символікою на ebay та через свій сайт. Клієнти здебільшого з-за кордону, тому оплачують на Paypal. Зіткнувся з проблемою оперативного виведення грошей із системи PayPal без великих втрат, натрапив на якийсь форум на оголошення про послуги виведення PayPal валюти в Україні. І ось я вже 3 місяці співпрацюю із цим сервісом. Зручне та безпечне рішення. Гроші виводять досить швидко.
Костянтин
Фрілансер, тестувальник
Працюю в IT проекті www.testcloud.de і давно зіштовхнувся із проблемою виведення грошей через paypal. Перечитав не просто багато, а багато форумів на цю тему. Намагався робити американський paypal, польський, розглядав варіант відкриття рахунку у Прибалтиці. Коли зв'язався з сервісом obmenpp.com.ua, попросив погодитися на переказ невеликої суми. Сервіс пішов на зустріч і вдалося зробити обмін, дякую.
Вікторія
ІТ
Столкнулася я з проблемою виводу коштів з палки, мені сайт на якому я стрімлю скидає гроші на палку, а в Україні я їх зняти не можу. Дякую що допомогли с обмном і вивели всі мої гроші на карточку банку, все швидко чисто і без обману, тепер я не парюсь за те як вивести кошти і користуюсь цим сервісом, бажаю їм успіху.

Ваші часті запитання

ЯКА КОМІСІЯ ЗА ВИСНОВОК PAYPAL ВАЛЮТИ?
Наша комісія складає 10% від верхнього курсу privat24.ua. Це приблизно 8-9% ринкового курсу валют. Мінімальна комісія на суму до 100$ = 10 USD/EUR (через Приват24) або 50 USD/EUR (в офісі). Максимальний переклад для нових клієнтів - 100 $.
ЯКІ ГАРАНТІЇ І ТЕРМІНИ ВИСНОВКУ ЗАСОБІВ?
Ви можете подивитись відгуки тут: https://www.bestchange.ru/obmenpp-exchanger.html
ЯК ВИВІСТИ / ОТРИМАТИ ЗАСОБИ НА УКРАЇНСЬКИЙ РАХУНОК PAYPAL?
Рахунки PayPal зареєстровані в Україні не можуть приймати перекази або мати доступний баланс, тому що це заборонено і цим рахунком Ви можете робити тільки операції оплати в інтернеті.
ЯКИЙ ВАШ РАХУНОК ДЛЯ ПРОДАЖУ ТОВАРІВ НА EBAY/AMAZON?
Ми не надаємо наші рахунки для продажу товарів або послуг, тому Вам потрібно самостійно акумулювати кошти на рахунку paypal, після чого ми зможемо зробити обмін. Ви можете зареєструвати рахунок за прикладом у пункті про реєстрацію, таким чином самостійно Ви не зможете виводити кошти, але буде можливість їх приймати на рахунок та виводити через наш сервіс.
ЯКІ ЛІМІТИ НА ОБМІН?
Максимальна сума першого обміну до 300$, при подальших обмінах лімітів немає. Індивідуальні умови уточнюйте у менеджерів поштою.
У МЕНЕ НЕМАЄ РАХУНКУ PAYPAL, ЩО РОБИТИ?
У випадку, якщо у Вас немає рахунку PayPal, Ви можете прийняти переклад на знайомих або близьких, після чого ми зможемо вивести для Вас отримані кошти. Або самостійно зареєструвати рахунок на країну, яка може приймати PayPal (наприклад, найближчі країни Польща, Росія тощо), таким чином Ви зможете отримувати перекази на рахунок. Після того, як у Вас на рахунку будуть доступні кошти, ми зможемо їх вивести. Усі дії з реєстрації рахунку в іншій країні Ви робите на свій страх та ризик. * Реєстрацію найкраще проводити з IP-адреси тієї країни, на яку Ви реєструєте рахунок (через проксі сервер), дані для реєстрації можна використовувати з Вашого закордонного паспорта.
НА ЯКУ КАРТУ ВИВОДЯТЬСЯ ЗАСОБИ В УКРАЇНІ?
Виведення коштів здійснюється на карту Приват банку або Ви можете отримувати готівкову валюту в нашому офісі в м.Київ (від 500$)
Залишились питання?
Зв'яжіться з нами! Ми готові розглянути різні варіанти конвертації та способів оплати зручних для Вас!
have-question